واحد

ماشین‌ آلات و تجهیزات از این توان برخوردار است که تجهیزات تخصصی، ماشین‌‌آلات و خدمات خود را برای انجام پروژه‌های متنوع نفتی و گازی در اختیار مشتریان بالقوه قرار دهد. در واقع شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران بعنوان یکی از بزرگترین و با تجربه‌ترین پیمانکاران EPCI در ایران، در روند انجام بسیاری از پروژه‌های ساخت و نصب سازه‌های بزرگ فراساحلی مشارکت داشته است. به همین علت IOEC با مد نظر قراردادن حجم و بزرگی کارهای انجام شده گام‌های مهمی را برای دستیابی به ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز خود برداشته است.
جرثقیل‌‌ها:
واحد

ماشین آلات و تجهیزات قابلیت‌های خود را از طریق اجاره، راهبری و اجرای پروژه‌های خشکی و فراساحلی ارائه می‌نماید. در حال حاضر IOEC از جرثقیل فوق سنگین LAMPSON که قادر به جابجایی ۱۵۰۰ تن بار می‌باشد، بهره می‌برد. این جرثقیل فوق سنگین می‌تواند سازه‌ها و تجهیزات نیروگاه‌های برق و صنایع پتروشیمی را بلند و نصب نماید.
جرثقیل مدل LAMPSON شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران تنها نمونه موجود در ایران و سراسر خاورمیانه از نظر نوع و ظرفیت محسوب می‌شود. این در حالی است که IOEC انواع بسیار گوناگونی از جرثقیل‌ها با ظرفیت‌های متغیر از ۸۰ تا ۴۰۰ تن نیز در اختیار دارد.


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: تجهیزات ,ioec ,جرثقیل ,ساخت ,پروژه‌های ,انجام ,ماشین آلات ,دریایی ایران ,تاسیسات دریایی ,ساخت تاسیسات ,شرکت مهندسی ,تاسیسات دریایی ایران ,ساخت تا
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عاشقان امام زمان هوادارن محسن ابراهیمی آذرنت فروشگاه اینترنتی پارسا CD Doubt لینک گستر - تازه های وب فارسی اوکی شاپ بلاگ Alireza Selki خدمات سرویس و تعمیر تهران سرویسکار